IRC: Difference between revisions
mNo edit summary |
m add FOSSCell NITC IRC channel |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| GNU/Linux Lovers || #gnulinuxlovers || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | | GNU/Linux Lovers || #gnulinuxlovers || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | ||
|- | |||
| FOSSCell, NITC || #FOSSCell || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | |||
|} | |} | ||