Budget: Difference between revisions
No edit summary |
july invoice |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
| | | | ||
| ₹ 2801.38 | | ₹ 2801.38 | ||
|- | |||
| August 2018 | |||
| ₹ 238.92 | |||
| | |||
| ₹ 2562.46 | |||
|} | |} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
No edit summary |
july invoice |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
| | | | ||
| ₹ 2801.38 | | ₹ 2801.38 | ||
|- | |||
| August 2018 | |||
| ₹ 238.92 | |||
| | |||
| ₹ 2562.46 | |||
|} | |} | ||