Budget: Difference between revisions
→lists.fsci.org.in: -> expenses updated. |
No edit summary |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| | | | ||
| ₹ 2050.23 | | ₹ 2050.23 | ||
|- | |||
| November 2018 | |||
| ₹ 261.14 | |||
| | |||
| ₹ 1785.16 | |||
|- | |||
| December 2018 | |||
| ₹ 250.25 | |||
| | |||
| ₹ 1534.91 | |||
|} | |} | ||