Mailing list: Difference between revisions

Abbyck (talk | contribs)
Abbyck (talk | contribs)
m Machine Summary: add spam filter
Line 18: Line 18:
|-
|-
|* List manager||: Mailman3
|* List manager||: Mailman3
|-
|* Spam Filter||: Rspamd
|-
|-
|* Host name||: [https://lists.fsci.org.in lists.fsci.org.in]
|* Host name||: [https://lists.fsci.org.in lists.fsci.org.in]
|}
|}
= Coordination =
= Coordination =