GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| (5 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 43: | Line 43: | ||
|- style="background:#efefef;" | |- style="background:#efefef;" | ||
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop''' | |colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop''' | ||
|- | |||
| '''desktop-gpl.gnome-2-24.po''' | |||
| ശങ്കരനാരായണന് | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||
| Line 86: | Line 92: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| glade3 | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||
| evolution-exchange | | evolution-exchange | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{ | | {{OK}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| mousetweaks | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| libgnomekbd | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-doc-utils | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-nettool | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-themes | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||