GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

 
(4 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 43: Line 43:
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|-
| '''desktop-gpl.gnome-2-24.po'''
| ശങ്കരനാരായണന്‍
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}


|-
|-
Line 86: Line 92:
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


|-
| glade3
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}


|-
|-
| evolution-exchange
| evolution-exchange
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 96: Line 107:
| mousetweaks
| mousetweaks
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 102: Line 113:
| libgnomekbd
| libgnomekbd
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 108: Line 119:
| gnome-doc-utils
| gnome-doc-utils
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 114: Line 125:
| gnome-nettool
| gnome-nettool
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 120: Line 131:
| gnome-themes
| gnome-themes
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{YES}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}