IRC: Difference between revisions

Removed redundant channel
No edit summary
Line 10: Line 10:
| GNU India || #gnu-india || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
| GNU India || #gnu-india || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
| Linux India || #linux-india || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
| Linux India || ##linux-india || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
|-
| Hackers India || #hackers-india || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
|-
|-
| Indlinux || #indlinux || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
| Indlinux || #indlinux || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net]
Retrieved from "https://wiki.fsci.in/IRC"