Domains Managed: Difference between revisions

fsug.in renewed, sponsored by Bobinson
update fosscommunity.in
Line 6: Line 6:
| |'''Next Expiry Date'''
| |'''Next Expiry Date'''
| |'''Last Sponsor'''
| |'''Last Sponsor'''
|-
| style="padding: 5px;"|[http://fosscommunity.in fosscommunity.in]
| style="padding: 5px;"|Anivar Arvind, Praveen Arimbrathodiyil
| style="padding: 5px;"|
| style="padding: 5px;"|29-Sep-2015
| style="padding: 5px;"|[[User:Pravs|Praveen A]]
|-
|-
| style="padding: 5px;"|[http://diasp.in diasp.in]
| style="padding: 5px;"|[http://diasp.in diasp.in]
Line 36: Line 30:
| style="padding: 5px;"|29-May-2016
| style="padding: 5px;"|29-May-2016
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]]
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]]
|-
| style="padding: 5px;"|[http://fosscommunity.in fosscommunity.in]
| style="padding: 5px;"|Anivar Arvind, Praveen Arimbrathodiyil
| style="padding: 5px;"|
| style="padding: 5px;"|29-Sep-2016
| style="padding: 5px;"|[[User:Pravs|Praveen A]]
|-
|-
| style="padding: 5px;"|[http://fsug.in fsug.in]
| style="padding: 5px;"|[http://fsug.in fsug.in]