Domains Managed: Difference between revisions
adding weavez.in for fosscommunity.in |
gnukhata.in expired |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
| |'''Next Expiry Date''' | | |'''Next Expiry Date''' | ||
| |'''Last Sponsor''' | | |'''Last Sponsor''' | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;"|[http://gnukhata.in gnukhata.in] | | style="padding: 5px;"|[http://gnukhata.in gnukhata.in] | ||
| style="padding: 5px;"|Community | | style="padding: 5px;"|Community | ||
| style="padding: 5px;"|[http://www.coolwrks.com Cool-Works] | | style="padding: 5px;"|[http://www.coolwrks.com Cool-Works] | ||
| style="padding: 5px;"|06-Mar-2016 | | style="padding: 5px;"|06-Mar-2016 - EXPIRED! | ||
| style="padding: 5px;"|[[User:Tvmanukrishnan|Manu Krishnan T V]] | | style="padding: 5px;"|[[User:Tvmanukrishnan|Manu Krishnan T V]] | ||
|- | |- | ||
| Line 24: | Line 18: | ||
| style="padding: 5px;"|29-May-2016 | | style="padding: 5px;"|29-May-2016 | ||
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]] | | style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;"|[http://poddery.com poddery.com] | |||
| style="padding: 5px;"|Community | |||
| style="padding: 5px;"|[http://gandi.net Gandi.net] | |||
| style="padding: 5px;"|08-Dec-2016 | |||
| style="padding: 5px;"|[[User:Tvmanukrishnan|Manu Krishnan T V]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;"|[http://diasp.in diasp.in] | | style="padding: 5px;"|[http://diasp.in diasp.in] | ||