Infrastructure: Difference between revisions
Peacerebel (talk | contribs) |
|||
| Line 50: | Line 50: | ||
|https://events.fsci.org.in | |https://events.fsci.org.in | ||
|Event management service | |Event management service | ||
| | |||
|- | |||
|banasura | |||
|62.210.83.200 | |||
|Poddery.com backup server | |||
| | | | ||
|- | |- | ||