GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 56: Line 56:
| libgnomeui  
| libgnomeui  
| Santhosh Thottingal
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
|-
| gnome-backgrounds
| Rag Sagar.V
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}