GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 63: | Line 63: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
|- | |||
| ekiga | |||
| drharoon | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
| {{NO}} | |||
|} | |} | ||
{{smc-subproject}} | {{smc-subproject}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 63: | Line 63: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
|- | |||
| ekiga | |||
| drharoon | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
| {{NO}} | |||
|} | |} | ||
{{smc-subproject}} | {{smc-subproject}} | ||