GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 66: Line 66:
| ekiga  
| ekiga  
| drharoon
| drharoon
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
|-
| gok
| pR@tz/Pratheesh Prakash/പ്രതീഷ് പ്രകാശ്
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}