GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 66: | Line 66: | ||
| ekiga | | ekiga | ||
| drharoon | | drharoon | ||
| {{Thumbs_Down}} | |||
| {{NO}} | |||
|- | |||
| gok | |||
| pR@tz/Pratheesh Prakash/പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | |||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 66: | Line 66: | ||
| ekiga | | ekiga | ||
| drharoon | | drharoon | ||
| {{Thumbs_Down}} | |||
| {{NO}} | |||
|- | |||
| gok | |||
| pR@tz/Pratheesh Prakash/പ്രതീഷ് പ്രകാശ് | |||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||