GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

No edit summary
Line 32: Line 32:
!style="background:#ffdead;" | Commit
!style="background:#ffdead;" | Commit
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
|colspan="5" align="center" | '''gnome desktop'''
|colspan="4" align="center" | '''GNOME developer platform'''
|-
|-
| eog.po - Eye Of Gnome
| libbonobo
| Hari Vishnu
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}
|-
|-
| libbonobo
| libbonoboui 
| Santhosh Thottingal
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}
|-
|-
| libbonoboui  
| libgnome  
| Santhosh Thottingal
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}
|-
|-
| libgnome 
| libgnomecanvas
| Santhosh Thottingal
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
Line 58: Line 56:
| libgnomeui  
| libgnomeui  
| Santhosh Thottingal
| Santhosh Thottingal
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
|- style="background:#efefef;"
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|-
| Eye Of GNOME
| Hari Vishnu
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{NO}}
| {{NO}}