GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 276: | Line 276: | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
|- | |||
|rowspan="1" |coundit | |||
|rowspan="1" | 213 | |||
|rowspan="1" align="center" | {{RedLight}} | |||
| | |||
| | |||
| {{NO}} | |||
|} | |} | ||
{{smc-subproject}} | {{smc-subproject}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 276: | Line 276: | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
|- | |||
|rowspan="1" |coundit | |||
|rowspan="1" | 213 | |||
|rowspan="1" align="center" | {{RedLight}} | |||
| | |||
| | |||
| {{NO}} | |||
|} | |} | ||
{{smc-subproject}} | {{smc-subproject}} | ||