GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 64: Line 64:
|-
|-
| gedit
| gedit
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| totem
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{NO}}