GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 82: Line 82:
|-
|-
| gnome-session
| gnome-session
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| mousetweaks
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{NO}}