GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 122: | Line 122: | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| zenity | |||
| രാഗ് സാഗര്. വി | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 122: | Line 122: | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| zenity | |||
| രാഗ് സാഗര്. വി | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||