GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
| zenity | | zenity | ||
| രാഗ് സാഗര്. വി | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gconf-editor | |||
| രാഗ് സാഗര്. വി | | രാഗ് സാഗര്. വി | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
| zenity | | zenity | ||
| രാഗ് സാഗര്. വി | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gconf-editor | |||
| രാഗ് സാഗര്. വി | | രാഗ് സാഗര്. വി | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||