GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
libbonoboui committed |
gnome-session committed, still needs review |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
| {{OK}} | | {{OK}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |- | ||
| Line 325: | Line 319: | ||
|colspan="6" align="center" | '''GNOME desktop''' | |colspan="6" align="center" | '''GNOME desktop''' | ||
|- | |||
| rowspan="2" |gnome-session | |||
| rowspan="2" |88 (20 remains) | |||
| rowspan="2" align="center" | {{PurpleLight}} | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| 03-Aug-08 | |||
| rowspan="2" |{{NO}} | |||
|- | |||
| പ്രവീണ് അരിമ്പ്രത്തൊടിയില് | |||
| 29-Jul-08 | |||
|- | |- | ||
|rowspan="1" | alacarte | |rowspan="1" | alacarte | ||