GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
mNo edit summary |
|||
| Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
| gnome-system-tools | | gnome-system-tools | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| sound-juicer | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| vinagre | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||