GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| gnome-backgrounds | |||
| രാഗ് സാഗര്. വി | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Line 129: | Line 137: | ||
| vinagre | | vinagre | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{ | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |- | ||