GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

No edit summary
Line 198: Line 198:
| empathy
| empathy
| അനൂപ്
| അനൂപ്
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gtksourceview
| അഫ്സല്‍ അസ്കര്‍
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}