GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 198: | Line 198: | ||
| empathy | | empathy | ||
| അനൂപ് | | അനൂപ് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gtksourceview | |||
| അഫ്സല് അസ്കര് | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
No edit summary |
|||
| Line 198: | Line 198: | ||
| empathy | | empathy | ||
| അനൂപ് | | അനൂപ് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gtksourceview | |||
| അഫ്സല് അസ്കര് | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||