GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 117: Line 117:
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{OK}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gnome-backgrounds
| രാഗ് സാഗര്‍. വി
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}


Line 137: Line 130:
| vinagre
| vinagre
| ഹരി വിഷ്ണു
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}