GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 137: Line 137:
| Desktop-fdl.HEAD
| Desktop-fdl.HEAD
| ശങ്കരനാരായണന്
| ശങ്കരനാരായണന്
|  {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gnome-keyring
| കാര്‍ബണ്‍മോണോക്സൈഡ്
|  {{NO}}
|  {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}