GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 123: | Line 123: | ||
| അഫ്സല് അസ്കര് | | അഫ്സല് അസ്കര് | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-keyring | |||
| കാര്ബണ്മോണോക്സൈഡ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| Line 139: | Line 145: | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|} | |} | ||