GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 110: Line 110:
| libgweather
| libgweather
| അനി പീറ്റര്‍
| അനി പീറ്റര്‍
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| empathy
| അനൂപ്
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}