GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
gnome-power-manager taken |
gnome-power-manager completed |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
| കാര്ബണ്മോണോക്സൈഡ് | | കാര്ബണ്മോണോക്സൈഡ് | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| Line 326: | Line 320: | ||
| rowspan="1" gcalctool | | rowspan="1" gcalctool | ||
| rowspan="1" |399 | | rowspan="1" |399 | ||
| rowspan="1" align="center" | {{GreenLight}} | |||
| പ്രവീണ് അരിമ്പ്രത്തൊടിയില് | |||
| 12-Sep-08 | |||
| rowspan="1" |{{OK}} | |||
|- | |||
| rowspan="1" gnome-power-manager | |||
| rowspan="1" |466 | |||
| rowspan="1" align="center" | {{GreenLight}} | | rowspan="1" align="center" | {{GreenLight}} | ||
| പ്രവീണ് അരിമ്പ്രത്തൊടിയില് | | പ്രവീണ് അരിമ്പ്രത്തൊടിയില് | ||