GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 83: | Line 83: | ||
| gtksourceview | | gtksourceview | ||
| അഫ്സല് അസ്കര് | | അഫ്സല് അസ്കര് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-build | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 83: | Line 83: | ||
| gtksourceview | | gtksourceview | ||
| അഫ്സല് അസ്കര് | | അഫ്സല് അസ്കര് | ||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gnome-build | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||