GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 83: Line 83:
| gtksourceview
| gtksourceview
| അഫ്സല്‍ അസ്കര്‍
| അഫ്സല്‍ അസ്കര്‍
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| gnome-build
| ഹരി വിഷ്ണു
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}