GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| Deskbar Applet | | Deskbar Applet | ||
| മനു എസ് മാധവ് | |||
| {{NO}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| gdm | |||
| മനു എസ് മാധവ് | | മനു എസ് മാധവ് | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| Line 65: | Line 71: | ||
| gconf-editor | | gconf-editor | ||
| രാഗ് സാഗര്. വി | | രാഗ് സാഗര്. വി | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
| Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
| gnome-build | | gnome-build (20 strings left) | ||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |||
| evolution (de fuzzifying) | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | | ഹരി വിഷ്ണു | ||
| {{NO}} | | {{NO}} | ||