GNOME/മലയാളം: Difference between revisions
| Line 86: | Line 86: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| glade3 | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||
To register a new account on this wiki, contact us
| Line 86: | Line 86: | ||
| {{Thumbs_Down}} | | {{Thumbs_Down}} | ||
|- | |||
| glade3 | |||
| ഹരി വിഷ്ണു | |||
| {{OK}} | |||
| {{Thumbs_Down}} | |||
|- | |- | ||