IRC: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|- style="background:#efefef;" | |- style="background:#efefef;" | ||
| Debian India || #debian-in,#debianindia || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | | Debian India || #debian-in,#debianindia || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | ||
|- | |||
| KDE India || #kde-in || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | |||
|- | |- | ||
| GNU aka GNU/Hurd India|| #hurd.in,#i-hug || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | | GNU aka GNU/Hurd India|| #hurd.in,#i-hug || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | ||
|} | |} | ||