IRC: Difference between revisions
No edit summary |
m Add #GNULinuxLovers |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| Hackerdom Thrissur || #hackerdom || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | | Hackerdom Thrissur || #hackerdom || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | ||
|- | |||
| GnuLinuxLovers || #gnulinuxlovers || [irc://irc.freenode.net irc.freenode.net] | |||
|} | |} | ||