KDE/മലയാളം: Difference between revisions
konsole progress |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|[http://websvn.kde.org/*checkout*/trunk/l10n-kde4/templates/messages/kdebase/konsole.pot konsole] || [[User:Pravs|പ്രവീണ് എ]] || <font color="red">In Progress</font> || || | |[http://websvn.kde.org/*checkout*/trunk/l10n-kde4/templates/messages/kdebase/konsole.pot konsole] || [[User:Pravs|പ്രവീണ് എ]] || <font color="red">In Progress</font> || || | ||
|- | |||
|[http://websvn.kde.org/*checkout*/trunk/l10n-kde4/templates/messages/kdebase/kwrite.pot kwrite] || [[User:aeshyamae|ശ്യാം കെ]] || <font color="red">In Progress</font> || [http://groups.google.com/group/smc-discuss/browse_thread/thread/6d21890e9fc1863a may 01 2008] || | |||
|- | |- | ||
|colspan="5" | | |colspan="5" | | ||