KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 29: Line 29:
* katepart4.po  
* katepart4.po  
| Smitha B R
| Smitha B R
|-
|
* kdelibs4.po
|Anoop Panavalappil
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
Line 65: Line 69:
* ''khotkeys.po''
* ''khotkeys.po''
* processui.po
* processui.po
* kdelibs4.po
| Anoop Panavalappil
| Anoop Panavalappil
|-
|-