KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 45: Line 45:
|
|
* ''kdelibs4.po''
* ''kdelibs4.po''
| Manu S Madhav (ആക്രമണ്‍...)
| Manu S Madhav
|-
|-
|
|
Line 51: Line 51:
| Hari Vishnu
| Hari Vishnu
|-
|-
|
|style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
|colspan="5" align="center" | '''kdebase'''
|-
|-