KDE/മലയാളം: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 236: | Line 236: | ||
|- style="background:#efefef;" | |- style="background:#efefef;" | ||
|colspan="5" align="center" | '''kdeedu''' | |colspan="5" align="center" | '''kdeedu''' | ||
|* kgeography.po | |||
|- | |||
| Manu S Madhav | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|- style="background:#efefef;" | |- style="background:#efefef;" | ||