KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 102: Line 102:
|-
|-
|
|
* ''desktop_kdeedu.po''
* kgeography.po
* kgeography.po
| Manu S Madhav
| Manu S Madhav
Line 115: Line 114:
|-
|-
|
|
*'' kpercentage.po''
| Syam Krishnan
|-
|
|
* kstars.po
* kstars.po
Line 123: Line 119:
|-
|-
|
|
* ''kfile_kig.po''
* marble.po
* ''plasma_applet_kalzium.po''
* ktouch.po
| Chandrettan
|-
|
* ''kalgebra.po''
| Ani
| Ani
|-
|-
Line 140: Line 132:
|-
|-
|
|
* ''kmplot.po''
* kalzium.po
* kalzium.po
| pR@tz/Pratheesh Prakash/പ്രതീഷ് പ്രകാശ്
| pR@tz/Pratheesh Prakash/പ്രതീഷ് പ്രകാശ്