KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 39: Line 39:
|-
|-
|
|
* katepart4.po  
* '''katepart4.po'''
| Smitha B R
| Smitha B R
|-
|
* kdelibs4.po
| Syam Krishnan
|-
|-
|
|
Line 55: Line 51:
* '''khelpcenter.po'''
* '''khelpcenter.po'''
| Shiju alex
| Shiju alex
|-
|
* krandr.po
|Baiju
|-
|-
|
|