KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 62: Line 62:
|
|
* desktop_kdebase.po
* desktop_kdebase.po
| Hari Vishnu
|-
|
* '''kcmsolidproc,kdialog,kdmgreet,kio_man,kio_thumbnail,ksmserver,kstart.po'''
| Hari Vishnu
| Hari Vishnu
|-
|-
Line 86: Line 90:
* ''plasma_engine_kalzium.po''
* ''plasma_engine_kalzium.po''
| Manu S Madhav
| Manu S Madhav
|-
|
* nothing yet!
| Hari Vishnu
|-
|-
|
|