KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 81: Line 81:
* kcmbackground.pot
* kcmbackground.pot
| Manilal K M
| Manilal K M
|-‌
|
* kcmkonq.po
| Manu Madhav
|-
|-
|
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''kdeedu'''
|colspan="5" align="center" | '''kdeedu'''