KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 43: Line 43:
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="2" align="center" | '''kdebase'''
|colspan="2" align="center" | '''kdebase'''
|-
|
* kcmkwinrules.po
| Nishan
|-
|-
|
|
Line 107: Line 103:
|- style="background:#efefef;"
|- style="background:#efefef;"
|colspan="5" align="center" | '''kdeedu'''
|colspan="5" align="center" | '''kdeedu'''
|-
|
* kcmkwinrules.po
| Nishan
|-
|-
|
|