KDE/മലയാളം: Difference between revisions

Line 47: Line 47:
* krandr.po
* krandr.po
| Praveen
| Praveen
|-
|
* '''khotkeys.po'''
| Hari Vishnu
|-
|-
|
|
Line 73: Line 69:
|
|
* kwin_effects.po
* kwin_effects.po
| Hari Vishnu
|-
|
* ''khotkeys.po''
| Hari Vishnu
| Hari Vishnu
|-
|-