KDE/മലയാളം: Difference between revisions

No edit summary
Line 44: Line 44:
|-
|-
|
|
* kwin_effects.po
* kwin_effects.
| Hari Vishnu
| Hari Vishnu
|-
|-
Line 50: Line 50:
* processui.po
* processui.po
| Anoop Panavalappil
| Anoop Panavalappil
|-
|
* pokcm_desktop themedetails.pot
| Sankaranarayanan
|-
|-
|
|