Domains Managed: Difference between revisions
update fosscommunity.in |
diasp.in renewed |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
| |'''Next Expiry Date''' | | |'''Next Expiry Date''' | ||
| |'''Last Sponsor''' | | |'''Last Sponsor''' | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;"|[http://poddery.com poddery.com] | | style="padding: 5px;"|[http://poddery.com poddery.com] | ||
| Line 30: | Line 24: | ||
| style="padding: 5px;"|29-May-2016 | | style="padding: 5px;"|29-May-2016 | ||
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]] | | style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]] | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;"|[http://diasp.in diasp.in] | |||
| style="padding: 5px;"|Community | |||
| style="padding: 5px;"|[http://www.coolwrks.com Cool-Works] | |||
| style="padding: 5px;"|28-Sep-2016 | |||
| style="padding: 5px;"|[[User:Tvmanukrishnan|Manu Krishnan T V]] | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 5px;"|[http://fosscommunity.in fosscommunity.in] | | style="padding: 5px;"|[http://fosscommunity.in fosscommunity.in] | ||