Domains Managed: Difference between revisions

gnukhata.in expired
move shakhi.org in listing
Line 18: Line 18:
| style="padding: 5px;"|29-May-2016
| style="padding: 5px;"|29-May-2016
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]]
| style="padding: 5px;"|[[User:Rejah|Rejah Rahim]]
|-
| style="padding: 5px;"|[http://shakhi.org shakhi.org]
| style="padding: 5px;"|Sooraj Kenoth
| style="padding: 5px;"|[http://www.coolwrks.com Cool-Works]
| style="padding: 5px;"|12-Sep-2016
| style="padding: 5px;"|[[User:Soorajkenoth|Sooraj Kenoth]]
|-
|-
| style="padding: 5px;"|[http://poddery.com poddery.com]
| style="padding: 5px;"|[http://poddery.com poddery.com]
Line 48: Line 54:
| style="padding: 5px;"|08-Sep-2017
| style="padding: 5px;"|08-Sep-2017
| style="padding: 5px;"|[[User:Pravs|Praveen A]]
| style="padding: 5px;"|[[User:Pravs|Praveen A]]
|-
| style="padding: 5px;"|[http://shakhi.org shakhi.org]
| style="padding: 5px;"|Sooraj Kenoth
| style="padding: 5px;"|[http://www.coolwrks.com Cool-Works]
| style="padding: 5px;"|12-Sep-2016
| style="padding: 5px;"|[[User:Soorajkenoth|Sooraj Kenoth]]
|}
|}