Domains Managed: Difference between revisions
mNo edit summary |
adding ilug.org.in |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
| style="padding: 5px;"|17-Mar-2018 | | style="padding: 5px;"|17-Mar-2018 | ||
| style="padding: 5px;"| | | style="padding: 5px;"| | ||
|- | |||
| style="padding: 5px;"|[http://ilug.org.in ilug.org.in] | |||
| style="padding: 5px;"|Community | |||
| style="padding: 5px;"|[*****] | |||
| style="padding: 5px;"|********** | |||
| style="padding: 5px;"|******* | |||
|} | |} | ||
[[Category: Services]] | [[Category: Services]] | ||