Budget: Difference between revisions
july invoice |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
| ₹ 2562.46 | | ₹ 2562.46 | ||
|- | |||
| September 2018 | |||
| ₹ 247.16 | |||
| | |||
| ₹ 2315.30 | |||
|} | |} | ||
To register a new account on this wiki, contact us
july invoice |
No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
| ₹ 2562.46 | | ₹ 2562.46 | ||
|- | |||
| September 2018 | |||
| ₹ 247.16 | |||
| | |||
| ₹ 2315.30 | |||
|} | |} | ||