Budget: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 104: | Line 104: | ||
| ₹ 2926.77 | | ₹ 2926.77 | ||
|- | |- | ||
| November 2019 | |||
| ₹ 316.8 | |||
| | |||
| ₹ 2609.97 | |||
|- | |||
| December 2019 | |||
| ₹ 318.8 | |||
| | |||
| ₹ 2291.17 | |||
|- | |||
| January 2020 | |||
| ₹ 314.8 | |||
| | |||
| ₹ 1976.37 | |||
|- | |||
| February 2020 | |||
| ₹ 317.5 | |||
| | |||
| ₹ 1658.87 | |||
|} | |} | ||