GNOME/മലയാളം: Difference between revisions

Line 33: Line 33:
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
|colspan="4" align="center" | '''GNOME developer platform'''
|colspan="4" align="center" | '''GNOME developer platform'''
|-
 
| libbonobo
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| libbonoboui 
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
|-
| libgnome   
| libgnome   
Line 48: Line 39:
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
 
| libgnomecanvas
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍
| {{OK}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
| libgnomeui
| സന്തോഷ് തോട്ടിങ്ങല്‍
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
|- style="background:#efefef;"  
|- style="background:#efefef;"  
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|colspan="4" align="center" | '''GNOME desktop'''
|-
|-
| Eye Of GNOME
| Eye Of GNOME
Line 65: Line 48:
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
|-
| gnome-backgrounds  
| gnome-backgrounds  
Line 70: Line 54:
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
|-
| ekiga  
| ekiga  
Line 75: Line 60:
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
|-
| gok  
| gok  
Line 80: Line 66:
| {{NO}}
| {{NO}}
| {{Thumbs_Down}}
| {{Thumbs_Down}}
|-
 
|}
|}